داستان من

 

من علی حیدری هستم، از ۵ سالگی که خوندن رو یاد گرفتم همیشه کنجکاو و میشه گفت فضول بودم! کودکی من به بازی، ورزش، کامپیوتر و بازی‌های کامپیوتری و خوندن داستان‌هایی با مایه‌های فلسفی، مذهبی و ادبی گذشت، کتابهای «خیر وشر» که ساده شده‌ی داستان‌های کلیله و دمنه بود و هینطور خلاصه‌ی کتاب ساده شده‌ی داستان‌های شاهنامه، از جمله کتاب‌هایی بودند که در کودکی خوندم و اثر بسیار زیادی روی من گذاشت.
همینطور تماشای فوتبال و فیلم‌های بروسلی که همشون رو داشتم از اون دوران یادم هست.

یکی از علائق من از کودکی تا به امروز در کنار غذا، اگر جسارت نباشه «پول» بود! یادمه که مشق دیگران رو می‌نوشتم و پول می گرفتم! یا اجناس مختلفی به بچه‌ها می‌فروختم، از تیله تا پیله! منظورم پیله پروانست!

پول‌هایی که نصیبم می‌شد رو باهاش «قُلک» می‌خریدم تا بقیه پول‌ها رو بریزم توی این قلک‌ها!

یک بار پدرم برای اینکه به من انگیزه بده گفت: «هر نمره‌ی ۲۰‌ای که بگیری من ۲۰ تومن بهت پول می‌دم (منظور ۲۰ تا تک تومانی)، منم نامردی نکردم و اینقدر ۲۰ گرفتم که به فاصله‌ی چندماه، پدرم مثل آقای ترامپ زد زیر قولش و گفت: «نه! اگر بخوام به ۲۰ توئه کلاس سومی ۲۰ تومن بدم، باید برای هر نمره‌ی ۱۷‌ای که خواهر سوم راهنماییت می‌گیره ۳۰ تمون بدم و اینطوری برشکست می‌شم!»

یکی دیگه از منابع درآمدی من نزول گرفتن از همین پدر بنده خدام بود! روند کار بدین شکل بود که چون پدرم توی بانک کار می‌کرد، بانک در ازای معدل ممتاز فرزندان کارمندان، سالانه پولی به اون‌ها می‌داد و من اون پول رو به پدرم صدی سی قرض می‌دادم! در اون موقع من ۹ سال داشتم!

بعدا هم همین رویه رو با پس‌انداز، و خرید و فروش انواع دارایی در بازار سرمایه ادامه دادم. البته هیچ‌وقت به کسی غیر از پدرم پول نزول ندادم!

بگذریم…

علی حیدری در بکوش

من آدم بسیار روزنامه‌خوان و سیاست‌دوستی هم بودم، این شد که بعد از اخذ دیپلم فنی کامپیوتر، «علوم ارتباطات با گرایش روزنامه‌نگاری» خوندم. این رشته هم میل من به سیاست، اقتصاد و جامعه‌شتاسی رو پوشش می‌داد و  هم به «نویسنده شدن» کمک می‌کرد.

دست آخر اینکه تمرکز روی مفهوم و انواع «ارتباطات» من رو به «روانشناسی و تبلیغات» هم علاقه‌مند می‌کرد.

سرتون رو درد نیارم که چون من آدم کنجکاو و کمال طلبی هستم که صرفا خورده کاری و ناخونک زدن به یک موضوع رضایتم رو جلب نمی‌کنه، مشخصا توی زمینه‌های بازاریابی (MBA از دانشگاه تهران) و روانشناسی (کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی از دانشگاه علامه‌طباطبائی) هم تحصیل کردم.

همچنین، علاقه همزمان من به «کامپیوتر» و «مارکتینگ» باعث شد که جذب حوزه‌ی مشترک بین این دو علم یعنی «دیجیتال‌مارکتینگ» بشم و در این زمینه هم کار کنم.

این اتفاق در مورد «نوشتن» و «بازاریابی» هم افتاد و «بازاریابی محتوایی» علاقه‌ی اصلی و فیلد تخصصی من در بازاریابی دیجیتال محسوب می‌شه.

تماس با ما

روانشناسی

برای انجام مشاوره روانشناسی در خدمت شما هستم. من از روش‌های روان‌پویشی و CBT، بسته به شدت، عمق و نوع مشکلات مرجع، برای کمک به اون استفاده می‌کنم.

بازاریابی، تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

تبلیغات روشی از بازاریابیست و بزاریابی مطالعه نیازهای مصرف‌کننده و تامین اون با طراحی محصول یا سرویس و نحوه معرفی این محصول/سرویس با توجه به همون نیازهای مصرف‌کننده هست که با روانشناسی مشتری ممکن میشه. بازاریابی دیجیتال معرفی محصول در فضای دیجیتال (خصوصا وب) و با استفاده از ابزارهای دیجیتال هست.

با توجه به این که کامپیوتر، ارتباطات و رسانه، MBA با گرایش بازاریابی و روانشناسی خوندم و سابقه‌ی کار در این عرصه رو دارم، کاملا می‌تونم در این زمینه‌ها به شما کمک کنم.

نویسندگی و بازاریابی محتوایی

اگه نظر دیگران معیار باشه، بهترین کاری که من می‌تونم انجام بدم، نویسندگی و ایده‌پردازی در این زمینه هستش، از اونجایی که نوشته یک‌جور «محتواست» می‌شه ایده‌ی و موضوع یک نوشته رو در قالب‌های دیگه مثل پادکست، ویدئو یا طرح گرافیکی… هم عرضه کرد. من در زمینه تولید محتوا و مشاوره‌ی اون هم در خدمت شما هستم.

کسب‌وکار و کارآفرینی

با تجربه حضور در شرکت‌های مختلف و با تحصیلات روانشناسی و MBA، می‌تونم به شما در انتخاب شغل و استعدادیابی، راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی و مدیریت و ارزیابی ریسک سرمایه‌گذاری برای بیزینس، کمک کنم.

سرمایه گذاری

با تحصیلاتی که در رشته MBA داشتم و علاقه‌ام به اقتصاد و تجربم در زمینه سرمایه‌گذاری می‌تونم به شما کمک کنم.

ارتباط واتس‌اپی!
به کمکی احتیاج دارید؟
سلام! هر سوالی دارید پاسخگو هستم